आयच्यो खबरोखबरोदेश-विदेशफीचरराजकारणहायलाइट

मनमोहन सिंग हांची राज्यसभेचेर बिनविरोध निवड

नवी दिल्ली :
आदले पंतप्रधान मनमोहन सिंग हांची सोमाराक राज्यसभेचेर बिनविरोध निवड जाल्या. अंदू ते राजस्थानांतल्यान राज्यसभेचेर निवडून गेल्यात. काँग्रेस प्रदेशाध्यक्ष महेश जोशी हांकां मनमोहन सिंग हांचे निवडीचें प्रमाणपत्र मेळ्ळां.
हे विशीं राज्यस्थानाचे मुख्यमंत्री अशोक गेहलोत हाणी ट्विट करुन घोशणा केल्या. ताणी म्हणलां, राजस्थानां तल्यान माजी पतंप्रधान डॉ. मनमोहन सिंग हांची राज्यसभेचेर बिनविरोध निवड जाल्ले खातीर हांव तांचें अभिनंदन करतां. राजस्थानांतल्यान ताणी निवडून वचप ही पुराय राज्या खातीर अभिमानाची बाब आसा. त्यांचें आकांताचें गिन्यान आनी व्हड अणभवाचो राजस्थानाचे जनतेक खूब फायदो जातलो.

Share
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close